Infolinia 608 817 115

Blog

Perfumy są produktem, po który sięgamy coraz częściej, gdyż pozwalają nam podkreślić nastrój, osobowość. Jedne doskonale nadają się na wieczór, inne będą najpiękniej pachniały o poranku. Warto wiedzieć jednak kilka rzeczy o perfumach, które zdecydowanie ułatwią nam wybór odpowiedniego zapachu.
Wesele oraz ślub to bez wątpienia wydarzenia wyjątkowe, posiadającą swoistą oprawę i uroczystą atmosferę. W ferworze przygotowań często zostawiamy na ostatnią chwilę wybór zapachu na ten wyjątkowy dzień. Jest to błąd, gdyż zapach jak nic innego przywołuje wspomnienia – warto zatem zawczasu przetestować perfumy, którymi chcemy pachnieć w tak ważnym dniu, jakim jest ślub.
Pierwsza randka jest wydarzeniem, na które każda kobieta szykuje się niezwykle pieczołowicie. Wybieranie odpowiedniego stroju, adekwatnego do miejsca spotkania, może zająć nawet kilka godzin. Zwieńczeniem idealnego stroju na pierwszą randkę jest odpowiednio dobrany zapach – to perfekcyjny sposób na podkreślenie swojej zmysłowości w niezwykle delikatny sposób.
Aby cieszyć się pięknym zapachem przez długi czas nie wystarczy kupić flakonu drogich perfum. Kwestią kluczową jest ich odpowiednie przechowywanie, gdyż zapach jest niezwykle łatwo ulotny, a „czas” potrafi zepsuć najwykwintniejsze kompozycje.
Perfumy to nazwa ogólna opisująca ogół substancji służących nadawaniu zapachu naszym ciałom. Nieczęsto jednak zastanawiamy się czym tak naprawdę są perfumy i jakie są ich rodzaje. Oto najpopularniejsze odmiany środków, które mają urzekać nas swoim zapachem.

Wybór perfum jest niezwykle trudny. Perfumy są trudne do wypróbowania, bo choć wykonujemy test nadgarstka, to należy pamiętać, że na skórze w trakcie dnia zapach będzie zachowywał się inaczej.

Świadomość Polaków odnośnie zapachów stale rośnie. Chcemy wybierać coraz to lepsze zapachy, dopasowywać nuty zapachowe i komponować swój styl także w oparciu o perfumy. Zima to niezwykła pora roku, która wymaga nietypowego zapachu. Czym najlepiej pachnieć, gdy świat tonie w bieli?

Kolejny zapach wyróżniający się wśród perfum znanych marek pochodzi z kwiatu lotosu. Kwiat Lotosu w kulturze wschodniej symbolizuje czystość. Kwiaty te rosną w mulistych rzekach i jeziorach, mimo to ich liście zawsze pozostają czyste.