Infolinia 608 817 115

Valentino

Valentino to włoska marka modowa, a linia perfum tej marki charakteryzuje się elegancją, romantyzmem i luksusem.
Oto kilka perfum damskich od Valentino:

1. Valentina
Wprowadzone na rynek w 2011 roku, Valentina to zapach, który celebuje kobiecość i romantyzm. Kompozycja zawiera nuty tuberozy, bergamotki, truskawki, irysa, róż, piżma i drzewa cedrowego. Valentina jest uznawana za elegancką, kwiatową kompozycję, która emanuje kobiecą delikatnością.

2. Valentina Assoluto
To bardziej intensywna wersja oryginalnego Valentina, wprowadzona na rynek w 2012 roku. Assoluto zawiera nuty róż, vanilii, paczuli, skóry, tuberozy, drzewa sandałowego i mirry. Jest to zmysłowy, orientalny zapach, który podkreśla pewność siebie i elegancję.

3. Valentina Poudre
Wprowadzony w 2016 roku, Valentina Poudre to delikatny i pudrowy zapach. Skomponowany z nut różowego pieprzu, tuberozy, irysa, wanilii i drzewa sandałowego, ten zapach jest uważany za elegancki i subtelny.

4. Valentina Pink
Ta linia debiutowała w 2015 roku. Valentina Pink to kwiatowy i owocowy zapach z nutami truskawki, maliny, różowego gruszki, kwiatu czarnego bzu, piżma i ambroxanu. Jest to świeży i radosny zapach, który podkreśla młodzieńczą energię.

5. Voce Viva
To nowsza kompozycja wprowadzona na rynek w 2020 roku. Voce Viva to kwiatowy zapach z nutami bergamotki, neroli, gardenii, jaśminu, piżma i drewna sandałowego. Jest on stworzony jako wyraz mocy, pewności siebie i jednocześnie delikatności.

Perfumy Valentino są często opisywane jako luksusowe, pełne klasy i o wyrafinowanych kompozycjach. Flakony często odzwierciedlają elegancję marki, a zapachy są starannie skomponowane, aby podkreślić różne aspekty kobiecości.