social media rabat na perfumy

Korzystasz z popularnych portali społecznościowych Facebooka, Instagrama?

Znajdź nas i „polub” nasz profil Magia Perfum – Francuskie Perfumy Lane,
a otrzymasz od nas jednorazowy RABAT w postaci 10% na cały swój koszyk!

Zachęcamy do polubienia naszych oficjalnych profili na Facebook’u i Instagramie. Na naszym fanpage’u znaleźć można najnowsze informacje. Możecie je tam nie tylko czytać, ale i komentować i udostępniać, do czego serdecznie zapraszamy. Wszystkich tych którzy jeszcze nie polubili nas na Facebooku i Instagramie zapraszamy do uczynienia tego.

Na nasze profile można wejść poprzez odnośniki znajdujący się na stronie głównej. Zachęcamy również do udostępniania naszej strony i znajdujących się na niej informacji na swoich profilach. Dzięki temu informacje o naszej działalności dotrą do szerszej grupy odbiorców.


Dlaczego warto nas śledzić?

Prócz otrzymanego rabatu możesz śledzić na bieżąco nasze profile i brać udział w konkursach organizowanych przez nas (czasami nawet kilka razy w miesiącu).


Jak użyć kodu rabatowego?

Kod rabatowy należy wpisać w okienko przy finalizacji zakupów. Zalecamy wykorzystać kod przy zakupach na większą kwotę, ponieważ jest on do użycia tylko raz. Po skopiowaniu kodu w okienko należy zatwierdzić kupon i automatycznie kwota zakupów będzie niższa o 10%.

Kody rabatowe:
Dla Facebooka: fb_magia-perfum
Dla Instagrama: instagram_magia-perfum