Alive | Magia-Perfum.pl
Infolinia 608 817 115
Hugo Boss

Alive

400.00 zł
Zamów perfumy o podobnych
nutach zapachowych
Wariant
check
Exclusive 40%
check
Standard 25%
Pojemność
check
35ml
35ml 35ml
check
58ml
58ml 58ml
check
106ml
106ml 106ml
Opis produktu
toggle
Moc, determinacja i pasja kryjące się w głębi Twojego charakteru być może czekały jedynie na wezwanie, które niosą ze sobą perfumy Hugo Boss BOSS Alive. Pokaż na swój własny sposób, co nadaje Twojemu życiu sens i żyj w pełni.

Nie tylko zawartość, ale i wygląd zapachu Hugo Boss BOSS Alive stanowi uosobienie wyjątkowości. Za tym ponadczasowym, kobiecym i wyjątkowo eleganckim flakonem stoi projektantka biżuterii Amélie Riech. Różowy odcień nude perfum zdradza szklany flakon ze złotym paskiem, który stanowi kolejny egzemplarz z kolekcji klejnotów tej popularnej projektantki. Pytanie, które niesie ze sobą ten zapach, brzmi: „What makes you feel alive“? Zostało ono zadane, ponieważ sukces można dziś definiować na wiele sposobów, które zawierają się w jednym stwierdzeniu: „Sukces oznacza to, co jest ważne dla kobiety, co pobudza ją do działania i co sprawia, że czuje się spełniona.“

Składniki
toggle
Grupy zapachowe
toggle
Zamów perfumy o podobnych nutach zapachowych
Opinie
Monika Białystok
Ciekawy i intrygujący zapach, u mnie dość mocno wybija się nuta jabłka, śliwki i cynamonu gdy do głosu dochodzą drewienka robi się nieco dymny - jestem zadowolona z tego zapachu :)
Najpopularniejsze z tej kategorii